Web Tasarım

Özel Tasarım

İhtiyaçlarınızı önerilerimizle destekliyor ve paket içeriğini belirliyoruz.Örnek tasarımlar göstererek web siteniz için birkaç tane tasarım şablonu beğeniyoruz.Tasarım işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlıyor ve sitenizi yayına alıyoruz. Özel web tasarım paketlerimiz sizin talepleriniz doğrultusunda şekillendirilir. İhtiyaçlarınız baz alınarak sistem özellikleri belirlenir, önerilerimiz size sunulur ve çerçeve belirlendikten sonra işlemler başlatılır.

Şehir Portalı

Firma rehberi, ürün, kampanya, iş ilanları, video ve foto galeri, haberler, burç, döviz ve hava durumu bilgileri gibi birçok içeriğe yer verebilirsiniz. Eczane, vefat edenler, şehrin önemli isimleri gibi bilgileri yayınlayabilirsiniz. Ekstrafikir şehir portalı sistemi ile reklamlarınızı yayınlayarak gelir elde edebilirsiniz.

Rent A Car Sitesi - Araç Kiralama Sistemi

Araçalarınızı ve özelliklerini sisteme ekleyerek online olarak birçok müşteriye ulaşabilirsiniz. Satışlarınızı artırmak için tasarlanmış olan bu sistemde rezervasyon, bilgi sayfaları, mail sistemi, müşteri kayıt, araç kayıt ve listeleme sistemlerinin yanı sıra birçok özellik yer almaktadır.
Araçlarınızı tüm özellikleri ile detaylı şekilde sisteme girebilirsiniz.Müşterileriniz araçlarınız için rezervasyon yapabilir veya araç durumlarını anlık olarak görebilirler

E-Ticaret Sitesi / Online Satış Sistemi

Ekstrafikir E-Ticaret sistemi ile mağazanız 1 günde yayında üstelik ihtiyacınız olan herşey e-ticaret paketimizde mevcut. Demo içeriklerle kurulan e-ticaret sistemimize hemen ürünlerinizi ekleyerek satışa başlayabilirsiniz. Artık işinizi büyütmenin tam zamanı… Düşük maliyetler ile işinizi, ürünlerinizi internet üzerinden satabilir gelirinizi artırabilirsiniz. Profesyonel e-ticaret site tasarımları, kargo takip, sınırsız ürün ekleme ve yönetme, çoklu kullanıcı, kupon sistemleri, ödeme seçenekleri, taksit sistemleri, mail bültenler, indirimler, sms bildirimleri ve daha fazla ekstramarket sistemlerinde.

Emlak Haber / Emlak Sitesi

Müşterilerinize ulaşmanın ve satış trafiğinizi artırmanın güzel bir yöntemi olarak ekstrafikir emlak sistemi karşınızda. Birçok özelliği ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir emlak sistemidir. Özel olarak geliştirilmiş cache teknolojisi ile sistem yüksek hitlerde tam performans verecek şekilde hazırlanmıştır.

Firma Sitesi

Ayrıca firma sitenizi özel olarak tasarlayabilir ve ihtiyacınız olan tasarım ve yazılım işlemlerini gerçekleştirerek size özel bir firma sitesi kurabiliriz. Firma sitesi kurulum paketinde firma bilgileri, sayfa yönetim, ürün tanıtımları ve satışı, firma haberleri, referanslar, galeri ve video sayfaları, kariyer bölümü, bayilik gibi birçok işlevsel özellik yer almaktadır.

Kişisel Site / Blog

Yayınlarınız, kişisel paylaşımlarınız veya ilgi duyduğunuz alanlara özel hazırladığınız içeriklerinize burada yer verebilir ve sizi takip eden bir kitleye ulaşabilirsiniz. Özel tema tasarım talepleriniz veya modül istekleriniz için de özel çalışmalar yapmaktayız.
Blog/Kişisel site kurulumu konusunda sizden gelen tasarım önerilerine bağlı çalışmalar yapıyor ve gelişmiş sistemimizi entegre ederek kullanımınıza sunuyoruz

Menü