Seo

Seo + Adsense + Analytics

Firma ve ürünlerinize ait reklamları Google Adwords üzerinden geniş bir reklamcı ağına ulaştırıyoruz. Reklamlarınızı hedef kitlenize bağlı olarak yaş, cinsiyet, ülke, şehir, ilçe, semt, dil, reklam yayın saatleri şeklinde birçok kriterle birlikte en düşük maliyette maksimum reklam gösterimleri yaratarak reklam/satış oranınıza pozitif bir etki yaratıyoruz. Raporlama ve anlık ulaşılabilirlik ile sizde Google üzerinden reklamları Ekstrafikir ekibi ile birlikte kullanarak kazancınızı artırabilirsiniz.

Mevcut tüm web sitelerinizi google analytics üzerinden detaylı olarak izliyoruz ve aylık raporlamalar ile tarafınıza bilgilendirme yapıyoruz. Raporunuzda aylık ziyaretçi, sayfa yenileme, çıkma oranları, en çok ilgi çeken başlıklar, trafik akışları şeklinde birçok veriyi bulabileceksiniz.

İşe başlanılması gereken ilk nokta web sitenizdir. Öncelikle web siteniz üzerinde seo, anahtar kelime, sıralama, açılma hızı, kel,me analizleri, hedef, arama motoru uyumları, kodlama hataları gibi yüzlerce başlık altında değerlendirmeler yapıyoruz. Daha sonra işlemlere başlamadan önceki durumu tarafınıza raporluyoruz. Sitenizde baştan sona bir seo çalışması yapıyoruz. Seo ile tam uyumlu hale gelen web siteniz aramalarda üst sıralarda çıkmaya başlıyor. Yeniden değerlendirmeler yaparak kaydedilen ilerleme hakkında tarafınıza rapor sunuyoruz.

Menü