Sık Sorulanlar

Özel tasarım yapabilir miyim?
Haber sitesi açmak istiyorum. Nasıl başlamalıyım?
Domain hizmetiniz var mıdır?
Hosting hizmetiniz hakkında bilgi istiyorum.
Veritabanı aktarımı yapıyor musunuz? Ücreti nedir?
Ücretli Teknik Destek nedir?
Ödeme yöntemleri nelerdir?
Teknik Destek kapsamı nedir?
Telefon desteği var mıdır?
Teknik Destek
İade hakkında bilgi verebilir misiniz?
Kurulum işlemi için hangi bilgileri göndermeliyim?
Kurulum işlemi ne zaman başlar?
Kurulum işlemi ne zaman tamamlanır?
Özel tasarım yapabilir miyim?

Haber sistemimizde kullanıcılarımız anasayfa görünümüne yönetim panelinden müdahale edebilirler. Sistem buna izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Eğer tamamen bir tasarım yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Özel tasarım web sitelerinde tasarımlarımızı tamemen müşteri talebine göre şekillendirmekteyiz.

Haber sitesi açmak istiyorum. Nasıl başlamalıyım?

Bir haber sitesi için öncelikle site ismi yani alanadı (domain) sahibi olmanız gerekmektedir. Döviz kuruna bağlı olarak değişmekle birlikte size yıllık maliyeti ortalama 50 TL olacaktır.

Daha sonra hasting ihtiyacınız var. Bunun için ekstrafikir hosting paketlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Hosting paketleri için satın al bölümünü inceleyiniz.

Son olarak haber sisteminizi seçiniz. Tüm demolarımız sitemizde mevcuttur. Beğendiğiniz tasarım için mağazamızdan sipariş oluşturmanız yeterlidir. Haber siteniz 1 günde yayında olacaktır.

Kurulum + Logo tasarım + Hosting konfigrasyonları + Demo içerik  gibi işlemler tarafamızdan yapılmaktadır ve siteniz kullanıma hazır şekilde size teslim edilmektedir.

Domain hizmetiniz var mıdır?

Domain hizmetimiz sadece özel domainler içindir. Domain (alanadı) kaydı yapmıyoruz ancak tarafımızdan kaliteli ve işlevsel olarak görülen daha önceden kayıt ettiğimiz domainlerden istediğinizi satın alarak kullanabilirsiniz.

Hosting hizmetiniz hakkında bilgi istiyorum.

Hosting hizmetimiz hem ASP (windows) hem de PHP (Linux) sistemler için mevcuttur ve kendi sistemlerimizle uyumlu şekilde çalışması doğrultusunda konfigrasyonları yapılmıştır. Piyasa fiyatlarına göre taban fiyatlar alınarak size sunulmuştur.

Hosting paketlerimizi incelemek için tıklayınız

Veritabanı aktarımı yapıyor musunuz? Ücreti nedir?

Mevcut kullandığınız sistem incelendikten sonra bizim sistemlerimize olan uyumluluğuna bakılmakatadır ve bu doğrultuda fiyatlandırma yapılmaktadır. Veritabanı aktarım işlemleri için fiyatlarımız 100-200 TL arasındadır.

Ücretli Teknik Destek nedir?

Ekstrafikir.com’dan tasarım almayan ve elinde bulunan sistemler için dışarıdan teknik destek almak isteyen müşterilerimize hizmet verdiğimiz paketlerdir. Ayrıca kullanıcı bazlı hatalardan kaynaklanan sorunlar için destek isteyen müşterilerimiz ile müşteri isteğine bağlı desğişiklikler için ödenemesi gereken destek ücretlerinde bu paketlerimiz kullanılmaktadır.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Ödemelerinizi Banka Havale / EFT ‘si ile veya aracı siteler üzerinden kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Teknik Destek kapsamı nedir?

Sistemlerimizden kaynaklanan hatalar ücretsiz olarak işleme alınır. Bilgilendirmeler ücretsiz yapılır. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan sorunlar, ekstra talepler, tasarım, modül, blok, yazılım değişikliği gibi işlemler ücretli işleme alınmaktadır.

Telefon desteği var mıdır?

Sözlü olarak yapılan bildirimler kalıcı olmadığından ve yazılımsal problemler üzerinde gerekli olan hata/sorun giderme işlemlerinde yapılan problem bulma süreci anlık olmadığından dolayı ve yapılan işlemlerin kayıt altında tutulmasının avantajı gereği telefon ile teknik destek verilmemektedir.

Teknik Destek

Destek sistemimiz 7/24 aktiftir. Ticket açarak yardım alabilirsiniz. Her zaman yanınızdayız.

İade hakkında bilgi verebilir misiniz?

Dijital ürünler kullanımınıza sunulduktan sonra iade işlemi gerçekleştirilememektedir. Ürünlerimizi detaylı inceleyerek almanız için tüm demolar, tanıtım resimleri ve açıklamaları web sitemizde bulabilir ve gerekirse destek sistemimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum işlemi için hangi bilgileri göndermeliyim?

Kurulum işleminizin başlaması için ödemenizi yaptıktan sonra destek sistemimiz üzerinden bize; hosting, domain, logo, kurulum ve aldığınız ürünle ilgili aktarmak istediğiniz bilgileri içeren bir destek talebi göndermeniz gerekmektedir.

Kurulum işlemi ne zaman başlar?

Kurulum işlemi ekstrafikir.com olarak yapılan ödeme doğrulama kontrolü sonrasında başlamaktadır. Süreç tarafınızdan kurulum için gerekli olan bilgileri istemekle devam etmektedir.

Kurulum işlemi ne zaman tamamlanır?

Ekstrafikir.com olarak hedef stratejimiz 1 günde teslimattır ancak iş yoğunluğu, personel, müşteriden talep edilen bilgilerin gecikmesi gibi sebeplerden dolayı uzayabilmektedir. Net bir bilgi için destek sistemimizden bilgi almanızı öneriyoruz

Sorularınıza yanıt bulamadınız mı? Bize ulaşın.

Destek Sistemi

Ekstrafikir Destek Sistemini kullanarak teknik birimimizden bilgi alabilirsiniz. Destek Sistemi için tıklayınız.

Bize Ulaşın

Sık sorulanlar bölümünde cevap bulamadınız mı? Bize yazın sizi bilgilendirelim.

Menü