Dijital Teknoloji Ajansı

Ekstrafikir hizmet verdiği marka ve kurumlara, amaçlarla tutarlı planlamaları, olasılığa yer vermeyen somut çözümleri ve yenilikçi fikirleri, ölçülebilir sonuçlar eşliğinde sunan Ekstra Fikir yerel ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmeyi ve bu çözümleri evrensel bir bakış açısıyla uygulamayı ilke edinmiştir.

Müşterilerinin iş hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlayacak iletişim stratejilerini oluşturur, projeler geliştirir ve bunların hayata geçirilmesini üstlenir. Gerçekleştirdiği iletişim programlarının iş sonuçlarına katkılarının ölçümlenmesine ilişkin modellemeleri geliştirir.
0%
Müşteri Memnuniyeti
0
Tamamlanan Proje
0
Çözümlenmiş Ticket
0
Müşteri
Değerlerimiz

Misyon – Vizyon
Çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte dijital teknoloji gelişimine paralel yeni, özgün ve çözüm odaklı projelerimizi müşteri memnuniyeti, uygun fiyat ve kalite ile sunmak için çalışmaktayızDijital teknoloji üretim ve geliştirilmesi konusunda prestijli lider firma olmak için üretiyoruz.

Kalite
Kalitemiz; müşteri memnuniyeti önceliklidir. Sürdürülebilir ve devamlılık sağlar. Dijtal dünya değişimlerini her zaman yakalamak için çalışır. yenilikler üretir. Çözüm ve talep odaklıdır. Fiyat politikası ikinci plandadır. Öncelik iş ve başarılmasıdır.

Sosyal Sorumluluk
Kar amacı gütmeyen kurum, kuruluş ve bireysel girişimlere yaptığımız inceleme ve edip değerlendirmemiz sonucunda destek vermekten mutluluk duyuyoruz. Bazen parayla alamayacağınız şeyler vardır. Bu noktada emeğimizle size destek oluyor, hep beraber mutlu oluyoruz.

Kariyer
Bizimle çalışmak isterseniz iletişim bölümünden cv veya kendinizi anlatan bir içerikle bize ulaşabilirsiniz.

Mutlu Müşterilerimiz

Menü